goz ve gunduz kremi

merhaba,

burada konu ile ilgili butun duyurulari okudum sanirim ve kafam iyice karisti. sorunlarim soyle:

- cildim cok kuru
- elastikiyetini kaybediyor/kaybetmis bile, kirisiklar basladi yavas yavas
- alerjik
- gozlerimin alti mor

gece kremi olarak kiehl's Super Multi-Corrective Cream kullaniyorum. ancak bir gunduz, bir de goz kremine ihtiyacim var. yilbasi indirimleri varken almayi istiyorum.

butce cok sorun degil ancak lamer alacak kadar da zengin degilim :)

oncelikle bilirkisi degilim. ancak kendi deneyimlerimden yola cikarak tavsiye vermekteyim.

- dermokozmetik urunlere yonelin. benim en cok severek kullandigim urun lierac oldu. www.lierac.com.tr testerini kullanip asik oldugum bir urun.
- yasiniza uygun olarak anti-aging ya da genc iseniz daha az yogun olan urunler tercih edebilirsiniz.
-goz alti morlugu. bu dertten yillarca muzdarip oldum. kullanmadigim pahali, ucuz urun kalmadi. goz alti isik dolgusu mutlulugum oldu. 6 ayda bir yaptiriyorum.
-goz altlarim cok kuru. abuk sabuk ucuz pahali kremlere para verip pisman olmaktan daralip yeniden lierac'a dondum. www.lierac.com.tr bunu siparis ettim, gelmesini bekliyorum. simdiye kadar en cok lierac'tan memnun kalmistim. bakalim bu nasil hissetirecek. daha once kullanmadim.

bunun yaninda, nemlendirici olarak aloe vera + lorealin yesil aloe verali nemlendiricisini kullaniyorum. bildiginiz market urunu. amaaa, kisin nem bakimi, c vitamini enjeksiyonu gibi islemlerim var. kremlere para vermektense direk buna yoneldim gecen yildan beri. pisman degilim. bu sene henuz baslamadim bunlara, eger hala kuru hissedersen yukarida verdigim serumu da ekleyecegim.

(gun icerisinde nemlendirme ihtiyaci duyan, normalden kuruya donuk cildim var)
  • 65 derece  (13.12.19 16:53:46 ~ 17:07:26)
29 yasindayim anti aginglere baslama yasim geldi mi?

  • the end of time  (13.12.19 18:16:52)
Cok yogun olmayanlari var. mesela lierac siyah olani genelde 40 yas ve uzerine oneriliyor (demisti bana biri)

  • 65 derece  (14.12.19 20:42:52)