Hangi kurslara gittiniz / gidiyorsunuz?

geçmişte heves edip gittiğiniz, faydalı olan olmayan, şu an gittiğiniz veya gitmeyi düşündüğünüz kurslar hangileri?

Tango kursuna gittim bir yıl (sezon), ergen kaynadığını görünce bırakmak zorunda kaldım.

  • Avoiding The Puddle  (12.12.19 21:15:35)
Dikiş kursuna gittim. 1 sene, faydalıydı. Epey bir şey öğrendim. Makinem de var. Ihtiyacım oldukça basit dikişleri yapıyorum. Faydalıydı.

Örgü kursuna gittim. Ceket ördüm kendime. Bebek yeleği ördüm sattım. Faydalı.

Bağlama Kursuna gittim. Solfej okumayı öğrendim. Kesik kesik olsa da önüme gelen türküleri çalabiliyorum. En sevdiğim.

Kuran Kursuna gidiyorum. Tecvit öğrendim. Dakikada 1 sayfa okuma hızına erişmek hedefim. Belki hafız da olurum. İnandığım için faydalı.

Tango kursuna gitmiştim incitici davranışlar gördüm devam ettirmedim.

Tiyatro kursuna gitmiştim. Şişik egolu bir yöbetici onu bunu küçümsüyor lakap takıyordu hadsiz hiç tahammül edemedim.

Tel kırma diye el sanatı kursu vardı çok ince işçiliği vardı, hocası da tahammülsüzdü devam etmedim.
  • for day to break  (12.12.19 21:31:36)
Türk işaret dili kursuna gittim. Epeyce güzel ve eğlenceli idi, Tercümanlığa (yani 2.kuruna) gitmeyi de çok istiyordum henüz fırsat yaratamadım. (oldukça emek-çalışma istiyor)

  • bilemedik biz onu  (12.12.19 21:32:55)
autocad kursuna gitmiştim , ingilizce kursuna gittim,gitar kursuna gittim ,tenis kursuna gittim ama bunlar hep öncedendi. Artık iş güç derken hiç bir kursa gitmiyorum çok hevesim de yok

  • bbb_1  (12.12.19 21:52:19)
üniversiteden sonra c ve uml kursu almıştım.

  • datnet  (12.12.19 22:43:58)
İngilizce, Photoshop, yoga
Gitmeyi düşündüğüm ilkyardım, gıda güvenliği

  • kaset  (12.12.19 23:10:00)
Foro(dans), capoeira, dagcilik, diksiyon kursu gittiklerim.

Gitmek istedigjm cok var.
  • stavro  (13.12.19 01:08:00)
Gitar.

Üds hazırlık(kursun yarısında üds/kpds kalktı. Yerlerine yds geldi. Kursa yds olarak devam etmiş bulundum).

Diksiyon.

İşaret dili(elde olmayan sebeplerle tamamlayamadım).

Şu an bateri kursuna gidiyorum.

Piyano, ispanyolca ve model uçak yapımı kurslarına da vakit yaratıp gitmek istiyorum. Ama şu sıralar zor gibi. :(
  • siyah noktali film  (13.12.19 01:13:33)
Yetenek fakiri olsam da resim kursuna başladım.

  • jamiro  (13.12.19 06:01:35)
Fransızca. (İstanbul Fransız Kültür Merkezinde)
A2'yi bitirdim, biraz göz atsam unuttuğum şeyleri hatırlarım. Arada bakmaya çalışıyorum. Amacım 30 olmadan ikinci yabancı dil öğrenmekti, halen 1 yılım var :D

İngilizcesi iyi olmayanlar önce İngilizcelerini geliştirsinler ama.
  • nhk ni youkosu  (13.12.19 09:23:33)
gitar, ney, fransizca, yoga, kapoera, tenis, basketbol, yuzme

  • jimicik  (13.12.19 09:42:52)
99'da kickboks kursuna başlamıştım. şu anda eğitmenlik yapıyorum.
2000 civarlarında tiyatro kursuna gittim. kurs sonrası iki profesyonel ekiple de oyuna çıktım ama çok vakit istediği bıraktım.
2002'de gitar kursuna başlamıştım. sonra tanbur, yaylı tanbur, perdesiz gitar olarak devam etti. kursa gitmesem de evde çalışmaya devam ediyorum.
2003'te tango kursuna başlamıştım. şu anda eğitmenlik yapıyorum ve yüksek lisansımı da bu alanda yaptım.
2010 civarlarında solfej ve şan dersine gittim. yeteneksiz olduğum için boşuna para ve zaman kaybetmemek adına bıraktım.

yazınca fark ettim ki aslında sandığım gibi çok da istikrarsız biri değilmişim.
  • d e j i n  (13.12.19 11:24:20)