resim bulmak

websitesi için bir resim bulmam lazım ama bulamıyorum,

araba motoru veya aracın kendisi için raporlama documantasyon yapıldığını gösteren bir resim.
böyle büyük bir araç motoru yanında grafikler vs
veya motorun yanında bir adam/kadın rapor alıyor vs olabilir

870*750 olması lazım ölçülerin.

bi bulduruverirseniz süper olur.

Ukalalık gibi olmasın ama böyle bir fotoğraf için en güzeli gerekli fotoarı bulup bunları photoshopla birleştirmek.

Yani rapor tutan bir insan fotosu, grafiklerin vs olduğu bir pano fotosu, servisteki bir araç fotosu ve araç yanında duran sehpa üstündeki motor bir fotoğrafta birleştirilebilir.
  • John Bloor  (12.12.19 17:07:12)
simdi bunlari yap:

1- shutterstock veya envato elements'den istedigin gorseli arastir bul. ingilizce tabii.

2- telegram yukle.

3- t.me bu kanala gir. istedigin gorselin linkini buraya at ve guzelce rica et.

4- istedigini attik dediklerinde bu kanallari kontrol et.

t.me

sonra daaa mutlu ol.
  • batlegolas  (12.12.19 17:59:45 ~ 18:00:36)