[]

videoya çekme

Kanıt olsun diye, hakarette, tacizde nasıl hemen o anı yakalayabiliyorlar? Cebinden çıkarcan da kameraya basıcan da, ben yapamazdım.
 
Telefon elde duruyor zaten, şüphelenince de açıyorlar. Olay başlayınca açsalar bile yetişir.


  • diffarentiationation  (11.12.19 20:07:09) 
bunu herkes yapamıyor. yapabilen, cesaret edebilenler sayesinde olanları bitenleri görüyoruz. görüntüye alınabilenlerin sayısı alınamayanlara oranla çok düşüktür diye düşünüyorum.


  • calucifer  (11.12.19 20:23:56) 
telefonu çıkarıp kayda başlama maksimum 10 saniye.


  • jelly bear  (11.12.19 20:24:30) 
birçok telefonda kamerayı çalıştırabilmek için tuş kilidi açmana bile gerek kalmadı. telefonla yapılabilecek en hızlı işlemlerden biri.


  • sinek kral  (11.12.19 21:50:54) 
kapalı durumdaki telefonun sadece bir tuşuna basarak kamerayı anında açabilirsiniz.. mesela benim telefonun ayarlar'a girerseniz "güç düğmesine iki defa bas kamera açılsın" gibi seçenekler mevcut..

pasteboard.co
  • strobist  (12.12.19 08:34:40) 
ben herkesin telefonunu kendiminki gibi sanmıştım ama o anı yakalamak yine de bir yetenek.


  • geçerkenugradım  (14.12.19 17:09:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.