[]

dev anket! güldür güldür show

'a gulen var mı? hanginizsiniz?
 
Ben hiç gülmüyorum. Bir tek bi ara Doğu Demirkol çıkmıştı, o fena değildi.


 • himmet dayi  (10.12.19 08:01:52) 
Ben gayet gülüyorum. Karakterlerini çok seviyorum.


 • lisw  (10.12.19 08:07:48) 
20 bolumde bir tane skec denk geliyor..cogunlukla boktan.


 • cooperr  (10.12.19 08:16:46) 
Naime'ye gülmeyenin içi kurumuştur bence :)))


 • redeath  (10.12.19 08:21:11) 
ben gülenlere şaşırıyorum. hiç mi komik bi şey görmediniz mk.


 • datnet  (10.12.19 08:42:19) 
bu tarz bir komedinin yurutulebilmesi imkansiz.

olacak o kadar'a gulduk zamaninda ornegin ama simdi bakiyorum o da bazen filler denilen doldurma isler yapmis. guldur guldur de oyle. cikarsa bir iki skec cikiyor iki uc programda bir. kalanlar ise komik oyunculari komik durumlarin icine birakip tepkileriyle reaksiyon almak.

ama bu isin konsepti varken, ilk beser beser, insanlar alemi zamaninda daha guzeldi. konuluydu biraz. simdi ornegin izleyenlerin belki de cogu ali sunal'a neden aziz hoca denildigini falan bilmiyor olabilir. basladiginda fikir guzeldi. ama tutmadi. yine denediler yine tutmadi. suyunun suyu guldur guldur tuttu. ilginc. onlar da madem tutturduk boyle devam diyorlar da olabilirler. ama basta belirttigim gibi her hafta bu kadar komik skec yapilabilemez. bakisma sahnesi de koyamiyorsun.
 • tanaka  (10.12.19 08:45:36) 
Gülüyorum pişman değilim.


 • sutlu nescafe  (10.12.19 08:50:20) 
Güldür güldür dediğiniz olay, her programda 5-6 skeç yayınlayan bir program. Hepsinde çok gülmeyi bekliyorsanız sıkıntı. Bir kaç tanesi iyi güldürür.Diğerleri süreyi doldurmak için yapılır. Youtube'dan seyredin geçin.

Ben hiç birine gülüyorum diyorsanız, olabilir. Hiç seyretmeyin o zaman...


.
 • kartallar yuksek ucar  (10.12.19 09:01:12) 
Gülmüyorum çünkü bağırmalı ya da hakaretli şeyler bana komik gelmiyor. Burhan Altıntop'u da hiç sevmedim zaten çünkü sadece bağırıyordu.
Ama denk geldiğimde de öyle ağalı paşalı, konaklı silahlı şeylerdense en azından beyaz gürültü olarak tercih ederim. Arada en azından mimik verdirtiyor.
Bu arada Tanaka'ya katılıyorum, beşer beşer ve insanlar alemi çok daha güzeldi. Onları izlerdim.
 • mor bembombom  (10.12.19 09:24:55) 
Eşim çok seviyor, beni güldürme oranı %0.1


 • kimlanbu  (10.12.19 09:25:02) 
Gülmüyorum, komik gelmiyor bana.


 • Amaranta ursula  (10.12.19 09:50:21) 
Çağlar Çorumlu'nun olduğu birkaç skece gülmüştüm ama şuan iğrenç. Yeni bir karakter var barzo stereotype'ı, ne zaman bu karakterler bitecek merak ediyorum.

@mor bembombom burhanın abartıldığını düşünüyorum ama o sadece bağırmaktan ibaretse güldür güldür anırıyor demek lazım çok fark var.

youtu.be

Bu videodan önce burhanı sevmezdim
 • owaki  (10.12.19 11:22:42) 
Skecine göre değişir. Youtube'a hemen yüklüyorlar bölümleri, youtube görselinden bile belli oluyor durumu.

zombili bir tane koymuşlardı mesela, açıp bakmadım ama bağırmalı, gereksiz, sadece oyuncuların durumlarıyla bir komedi unsuru çıkarmaya çalıştıkları bariz mesela.

Oyuncuların kendi yaşlarındaki karakterleri canlandırdıkları skeçler keyifli olabiliyor, genelde ilişkiler üzerine oluyor onlar da zaten.
 • akatreil  (10.12.19 11:48:54) 
arada denk gelince bakiyorum, 20-25 tane de 1 tane gulduruyor; 50-60 tane bir de acayip gulduruyor :) onun disinda hep ayni seyler oldugu icin sikiyor belli bir sure sonra; arkadaslar sagolsun neye gulecegimi bildikleri icin iyilerini secip yolluyor


 • sweetoffice  (10.12.19 12:30:30) 
Beğenerek izleyenlerdenim.
Naime çok iyi, burcu önceki sezonları aratıyor. Diğer kadro fena değil.

 • lemon cake  (11.12.19 05:41:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.