[]

ingiliz kraliyet ailesi

burada farklı milletlerle evlenme yapılabiliyor mu erkek ve kadın için ?
(yada prens ve prenses mi oluyor neyse artık)

sonra doğacak tam ingiliz olmayan kişiler tahta geçebiliyor mu ?
ya tüm kollar başka milletler ile evliliğin çocukları olursa ?

 
  • alperz  (08.12.19 11:46:51) 
Elizabeth'in eşi Yunan, hatta Yunanistan-Danimarka prensi. Onun öncesinde de bunun gibi pek çok evlilik var, Elizabeth'in ataları da Alman, hanedanlığı da esasında Alman hanedanlığı, sonradan dedesi "bu isim çok Alman duruyor" deyip ismini değiştirip Windsor yapıyor.


  • angelus  (08.12.19 12:08:22) 
hanedanların milleti olmaz

hatta sana şaşıracağın bir bilgi. elizabeth yani kraliyet ailesi aslında alman asıllı

elizabethin dedeleri 1700lerde kral olan birinci ve ikinci george has almandı. hatta birinci george ingilizce bile bilmiyordu doğru düzgün
  • dafuq  (08.12.19 12:25:43 ~ 12:29:32) 
tab ki evlenebilirler.

zaten eskiden avrupa soyluları ittifak için birbirleri ile evlilik yaptıklarından dolayı hepsi aşağı yukarı aynı soydan sayılıyor.
  • sinek kral  (08.12.19 12:50:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.