[]

Gerçek Kızılötesi Isıtıcı Var mı?

Selam dostlar. Cam balkon’da kullanmak üzere dikey ısıtıcı alacağım. Ancak gerçekten kızılötesi tüp kullanan bir markaya ihtiyacım var. Alışık olduğumuz tüpler baş ağrısı yapıyor ben de. Tavsiyeniz var mı?

Teşekkürler


 
bende. kızılötesi ısıtıcı diye bir şey yok, hepsinde camın içinde rezistans var o ısınıp ısı yayıyor. cam balkonda kullanmak için en iyisi şu masa ayağında sabit olan ısıtıcılar. ısınan hava yükseldiği için vücudunuzu da ısıtıyor. diğer yandan kaşınıza gözünüze gelmediği için baş ağrısı da yapmıyor.


  • Tears of Devil  (07.12.19 15:45:37) 
Hocam küçük ısıtıcıları diyorsan eğer onlar sadece ayağı ısıtıyor o da güç bela.


  • giovanne  (07.12.19 15:54:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.