[]

dolap'tan gelen defolu ürün

Yeni ayarında giyilmemiş diye satın aldığım kaşe kaban giyilmekten eskimiş her yeri tüylenmiş halde geldi. tamam 2. el üründen mucizeler beklemiyorum ama yine de kandırılmış hissediyorum. bu iade süreci nasıl işliyor? paramı geri alır mıyım yoksa kabanı kuru temizlemeye verip üstüne soğuk su mu içeyim?
 
dolap ile iletisime gecin. onlar sizi yonlendirir. ilandan farkli durumda gelen urunler icin bi politikalari olmasi lazim.


  • interview with the vampire  (05.12.19 16:26:04) 
@interview with the vampire, süreçleri var evet ama sağlıklı işliyor mu uğraştığıma değer mi onu öğrenmek istiyorum daha önce uğraşmış birilerinden :(


  • amugochi  (05.12.19 16:36:24) 
siz satın alırken size belirtilmeyen defoların fotograflarını çekip iade talep ediyorsunuz, eğer sizi haklı bulurlrasa kabul ediyorlar.

gerçekten alırken satıcının fotograflarda belirtmediği bir şey varsa iadeyi kabul ediyorlar ama pis ve terli ürün gönderildiğinde (benim başıma geldi) bunlar giderilmeyecek sorun değil deyip iade talebimi reddettiler satıcının beni engellediği ile kaldım.

artık asla asla bir şey almıyorum ordan sadece satıyorum, 200e yakın kıyafet satmışımdır.
  • benaslinda  (05.12.19 17:28:17) 
yeni ayarunda yazan eski bir ürünü dün iade etmeyi başardım. satıcı reddetti, o eski değil onun modeli vintage dedi (ahahah) ama dolap kabul etti gönderdim. sonraki süreci sordum;

alıcı kargoyu kabul etmezse sana dönüyor. kargo parasını odeyerek urunu geri alabilirsin. aynı zamanda paranı da geri veriyorlar. kargo parasının çıktısını da dolap'a gönderirsen alt limitli kupon tanımlıyorlar.

ama şöyle bir şey var, gönderirken anlaşma yüzünden 5 tl lik falan bir kargo ücreti var ya, o iadede öyle değil. mesela dün karşı ödemeli 40.5'a gönderdim.
  • kenarortay  (06.12.19 10:49:12 ~ 10:50:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.