[]

17.00dan sonra teslim olsam olur mu?

Bedelli askerlik icin. Yetisemeyecegim gibi duruyor. Yasak mi geri mi gonderirler? Gun uzar mi ? Var mi konuda kesin bi bilgi acaba?

Erzincan 59. Topcu


 
olur ama geç gelenler ilk gün kamuflaj alamamıştı bizde. biraz sorun yaşadılar ama yetişemeyeceksen zorlama. çok önemli değil.


  • prole  (02.12.19 22:28:44) 
Teslim ol ol, ne kadar erken o kadar iyi. Bazı yerlerde hiç problem etmiyorlar.


  • duseyazar  (02.12.19 23:15:55) 
hiç problem olmaz ben ve bazı arkadaşlar gece 9 veya 10 gibi teslim olmuştuk ama evet ne kadar erken o kadar iyi.


  • blue rebel motorcycle club  (02.12.19 23:54:20) 
@c1b2k3 uzun dönem askerliğimde acemilik yaptığım yer. Erzurum aktarmalı oraya gittiğimden dolayı geç kalmıştım. nizamiyede biri gelip alsın diye gece 12'ye kadar beklediğimi hatırlıyorum.

bir de fotoğraf filan çekebilirsen atar mısın :)
  • teknikekip  (03.12.19 09:40:56 ~ 09:41:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.