[]

yardim - yüksek lisans tezi için 5 dakikalık anket doldurur musunuz?

merhabalar, yardımınıza ihtiyacım var. sadece 5 dakikanızı alıcam. kız arkadaşımın yüksek lisans tezini yazabilmesi için veri topluyoruz. 5 dakikanızı alacak bir anket. ancak sadece 18-22 yaş arası kişilerin (+1 -1 de olur) doldurması gerekiyor. toplam 500 kişi bulmamız gerekiyor, şu anda 200 civarı bulabildik ve süresi azalıyor eğer yeterli kişi bulamazsa tezi, dolayısıyla dönemi uzayacak. sizden ricam 5 dakikanızı ayırıp aşağıda linkini verdiğim anketi doldurur musunuz?

tez mükemmeliyetçilik ile alakalı ve ted üniversitesi klinik psikoloji bölümünde yürütülmekte.
şimdiden yardımınız için çok teşekkür ederim. :))

link: kapandı

EDIT: Katılan katılmayan herkese yardımı için çok çok teşekkür ederim. Gerekli sayı toplanıp havuz oluşturulmuş ve mükemmeliyetçi olma ortalaması belirlenmiştir. Ancak maalesef bu tezin ilk aşamasıydı, burada bitmiyor ve maalesef yeni kısmı daha zor. Aşağıda ki yeni atacağım linki SADECE Ankara'da yaşayan 18-22 yaş arasında ki kişilerin doldurması gerekiyor. Bu sefer de yardım ederseniz gerçekten çok sevinirim. İyi günler :).

2. link: tedupsychology.fra1.qualtrics.com

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.