[]

Eggnog nerede icilir? Hatta vegan olani var mi?

Bugunlerde her yerde eggnog tarifi, konusu aciliyor, videolari ile karsilasiyorum. Kendim de yaparim ama iyi olmamasindan korkuyorum. Size danismak istiyorum. eggnog nerede satilir?

Edit: Istanbul

Aslinda cig yumurta da yemek ya da icmek istemiyorum. Vegan olani en iyi secenek olacaktir.

 
Hocam süt, krema ve yumurta ile yapılan bir içeceğin nasıl vegan versiyonu olabilir ki? Eggnog herhalde en vegan olmayan yiyeceklerden biri.

Bir de şehir verirseniz daha kolay olur tavsiye vermek.
  • plutongezegendegilmi  (01.12.19 17:51:32) 
Veganize edilmis alternatifi var. Hatta 2-3 farkli vegan eggnog var: www.youtube.com

Ama Türkiye´de bulmak imkansiza yakindir.

Vegan eggnog recipe yazarsaniz yuzlerce vegan tarif cikiyor zaten.
  • buf-e kür  (01.12.19 18:22:56) 
vegan kokoreç ne kadar olursa vegan eggnog da anca o kadar olur.


  • Efoody  (01.12.19 19:25:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.