[]

Vinndan anlayan var mi?

Bizimki turkcelin verdigi su beyaz huwai modemdendi. Kirmizi isik yaniyor devamli. Yenisi cok pahali. Onun yerine kablosuz ne alabiliriz cok kisi ayni anda kullanmak icin.Var mi uygun fiyatlisi?www.teknosa.com

Bu olur mu?


 
Vınnda problem olduğuna emin misiniz ? Hattınızla ilgili bir sorun olmasın ? Kapanma vb ? Eğer cihazın sorunlu olduğuna eminseniz:
a) Bütçeniz kısıtlı ve 3g hızı sizin içi yeterli ise globe surfer 3+ cihazını tavsiye ederim. Yıllardan beri kullanıyorum. Çok kişi aynı anda kullanabilir. Çoğu şehirlerarası otobüste bu cihaz ile wifi veriliyor. 2. elleri 200 TL civarında (eğer üzerinde Turkcell de yazıyorsa sadece Turkcell hatlar ile kullanılabilir)
www.sahibinden.com

Genel olarak şu listeyi inceleyin, uygun fiyatlı 3g - 4g modemler var:
www.sahibinden.com

b) Eğer bütçe sorununuz yoksa şu tip cihazlara bakın:
www.hepsiburada.com

sizin linkini verdiğiniz cihaz vınn yerine geçmez.
  • faithless  (01.12.19 00:28:38 ~ 00:35:51) 
bozulan şu model: servis yok diyor.Hep kırmızı yanıyor. www.bytemagazin.com

Şu an şunda kullanıyorum, sürekli kopuyor. www.hepsiburada.com

Martta kontratı bitecek, o zamana kadar idare edebilmek istiyorum. Telefona takıp diğer telefonlarla paylaşsam olmaz mı?
  • geçerkenugradım  (01.12.19 11:44:32 ~ 11:45:50) 
2-3 veya max 4 kişi kullanacaksa kullanılmayan eski bir akıllı telefona takıp paylaştırabilirsiniz.


  • faithless  (02.12.19 00:24:53) 
Bozuk dediğiniz cihazı da başka bir sim kart ile deneyin emin olmak için. Veya üzerinde reset için bir yer varsa sivri bir şey ile 4-5 saniye basılı tutup resetleyin.


  • faithless  (02.12.19 00:26:41) 
Telefona takıp paylaştık. Şimdilik bizi idare eder, teşekkürler. Bozuk dediğim vınnda resetleme yaptık, yine kırmızı yine servis yok diyor. Durup dururken oldu, düşmedi de.


  • geçerkenugradım  (02.12.19 12:50:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.