[]

Adriyatik turu

Merhaba,

Bu tur programı hakkında ne düşünüyorsunuz? Otobüsleymiş, çok yorar mı? Fiyat nasıl?

www.etstur.com

 
güzel rota, fiyat iyi.

bi 15 yaş genç olsam giderdim.
  • Hakan1980  (30.11.19 00:24:40 ~ 00:24:51) 
istanbul - salda gölü turu yapmistik otobusle gidis gelis olarak. fiziksel herhangi bir sıkıntımız yok ama gercekten cok yormustu. sadece hafta sonu icindi ama yorulmustuk cok. yani 30 ustu icin tercih etmezdim. rota cok guzel ama adriyatik sonucta :)


  • in vino veritas  (30.11.19 00:48:30) 
26 yaş :) yorar ama değer gibi geliyor şu anda. Hiç yurtdışına çıkmamış biri için.


  • selimcigimisik  (30.11.19 00:55:47) 
bi de simdi turu detayli inceledim de bu kadar yer icin sure cok kisitli gibi geldi bana. boyle bir tur yerine birkac gun tek sehir olacak sekilde bir tur sanki daha verimli olur diye dusundum. cunku panaromik tur dedigi zaten otobusten inmeden sagda şu var solda şu var diye anlattiklari bisey. yani youtube'dan vidyo izlemekle hemen hemen ayni gibi :) sen bilirsin ama daha odakli bi turu tercih ederdim ben olsam.


  • in vino veritas  (30.11.19 01:18:29) 
Yorar. Hic yurtdisina cikmadiysan deger her turlu. Ilk baslarda Avrupa cok guzel geliyor:)


  • stavro  (30.11.19 10:11:01) 
Çok güzel rota. Fiyat da çok uygun, kaçırma derim.


  • jeanvaljean21  (30.11.19 10:15:27) 
ben 40 a yakın ülke gördüm, yeri geldi 20 + 20 = 40 km yol yürüdüğüm oldu sayılı saatler içnde buna karşın ne kadar yorulursam yorulayım hiç pişmanlık yaşamadım gezdiğim için


  • hem şişko hem deli  (30.11.19 12:09:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.