ktm duke 250 lik motorsikletimin kitlendiği söylendi ?

tecrübe sahibi arkadaşlardan yardım bekliyorum.

eksisozluk.com

hukuken süreç başlatmalı mıyım ?

Geçmiş olsun. Motoru servisten aldıktan sonra bir yıl içinde tekrar bakıma götürmüş müydün?

Bir yıl sonra oluşan arıza için servisi suçlayabileceğini hiç sanmıyorum. Servisin hatası olsaydı 2-3 gün içinde yatak sarardı zaten.
  • Crowley  (29.11.19 11:34:02)
Uygun garaj gibi bir alanınız varsa, az çok mekanikten anlıyorsanız veya anlayan arkadaşlarınız varsa ve de kendinize güveniyorsanız söküp kendiniz ilgilenin. Sökerken video alın, Her çıkardığınız parçayı benzinle temizleyip numaralandırın. Bir defa kendi tamiratinizi yaptığınızda ustaya servise ta.aklarinizi gösterip " siz adam mı skiyosunuz lan " diyebilirsiniz.

Ama işin içinden çıkamam derseniz birkaç ustadan teklif alın sanayide konuşmadığınız usta kalmasın öyle karar verin daha iyi alternatifler her zaman vardır size düşen en iyiyi bulabilmek.
  • apocalipy  (29.11.19 14:21:27)
ktm nin 390 larında conta ve hararet + yağsız kalmadan dolayı motor kilitleme durumu vardı. 2017'de motor güncellendi bu sorunlar giderildi.

sizin 250 lik de tahminen 390 a yakın bir blok, tavsiyem facebookdan diğer kullanıcılara ulaşıp benzer durumu yaşayan varsa ne yaptıklarını öğrenmek. bir de avukatınız varsa ondan yardım isteyin, ayıplı mal üzerimden vurmaya çalışın derim.
  • mattiadestro  (29.11.19 16:48:53)