[]

Uyku Apnesi İçin Önce Hangi Doktor

Yaşamış olduğum şeyler uyku apnesini işaret ediyor.
-halsizlik
-gün boyu uykusuzluk hali
-soluk borusuna bir şey kaçmış da nefessiz kalmışım gibi ani uyanışlar (3-4 kere oldu son 3 ayda)


Bir devlet hastanesinin uyku polikliniğinden randevu aldım ama daha öncesinde gitmem gereken bir birim var mı?

Devlet hastanesinde çok sıra olduğundan bahsetmişler, doğru mudur?

Not: istanbul'da yaşıyorum.

(Tikler öğleden sonra)

 
doğru yere randevu almışsınız. siz yönlendirirler onlar. kbb de ilgileniyor ek olarak.


  • givemesomesubstance  (26.11.19 10:59:49) 
doğru yapmışsınız bence de, bu arada diş hekimleri uyku apnesi için aparey yapıyor, doktorunuz gerekli görürse bilginiz olsun.


  • bir ileti paylastim  (26.11.19 13:26:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.