[]

osmanlıca

Selamlar,
Şu kırmızıyla işaretlediğim yeri okuyabilecek olan var mı?
Çok teşekkürler şimdiden.


 
Rika yazıları okumak mesele. iki kişiye sordum ama... maalesef okunamadı


  • Erva  (25.11.19 23:55:59) 
Harfler
T b m l y(i) m
Tabenlim diye okudum ama anlam veremedim. Belki işine yarar
  • bagcivan  (26.11.19 00:17:56) 
teşekkürler dostlar. emeğinize sağlık.
orda bi terkip var gibi ama çıkaramıyorum bi türlü. ben "kabili'l-..." gibi düşündüm ama ikinci kelime için tahminim bi anlam vermiyor.
tüm metin bitti bir bu kaldı :)
  • bumbum  (26.11.19 00:29:13) 
Twitter'da tarih lügayı diye bir hesap var o yardımcı olabilir. Ben de merak ettim şimdi


  • bagcivan  (26.11.19 00:39:41) 
bu popüler hesaplarla muhatap olmayı kestim, çok bilenlerden hazzetmiyorum, zira az biliyorlar. aklı başında bi ikisi kaldı dost olarak. yarına çözersem yazarım buraya.
benim metin geometri üzerine, bu kısmın okunmamasının verdiği bir sıkıntı yok da insan kafayı takıyor işte :)
tekrardan teşekkür, güzel geceler...
  • bumbum  (26.11.19 00:52:56) 
O zaman Taban la ilgili bir şey olabilir mi?


  • bagcivan  (26.11.19 10:37:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.