[]

Amsterdam’ en yakın havalimanı

En ucuza istanbula gelmek için başka hangi havayoluna bakalım? Almanya’ya belçika’ya geçebiliriz. Rotterdam da pahalı.
 
Türkiye'ye direkt uçuş var mı emin değilim ama eindhoven havaalanındaki uçuşlar çok ucuz. zaten wizz, ryanair gibi havayolları var sadece. ben ordan budapesteye gitmiştim, sonra da istanbula dönmüştüm. İstersen oradan bak.


  • amuzende  (25.11.19 15:55:27) 
otobus ile koln'e gidip koln'den binebilirsiniz. flixbus ile koln'e 10-15€ya gitmek mumkun. genel olarak koln'den ucuslar daha ucuz olur.


  • crucio  (25.11.19 16:13:31) 
Uzerinden baya bir vakit gecmis olmasiyla birlikte, Amsterdam'dan donusumu Dusseldorf'a trenle gecip oradan Istanbul'a ucarak gerceklestirmistim. Amsterdam-Dusseldorf arasi tren ile yaklasik olarak 1 bucuk saat olmasi lazim. Kontrol edilebilir.


  • Acream  (25.11.19 16:17:40) 
en ucuz kölnden buldum, diğerleri çok pahalı.


  • garavel  (26.11.19 00:30:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.