Ezel dizisi

Bir kaç yerden iyi bir dizi olduğunu duydum. YouTube da karşıma çıkınca da izleyeyim dedim. 7 bölüm oldu ama sıkıldım şimdiden. İlk bir kaç bölüm güzeldi sadece. Sonrası sıkıcı oldu. Sorum şu, izlemeye değer mi bu dizi yoksa gerek yok mu?

Begenen çok, ben sıkıldım. Konu güzel ama çok uzatmışlar.

  • curukturpkokusu  (22.11.19 22:40:12)
güzel dizi, değer.

  • jelly bear  (22.11.19 22:41:15)
aslında ilerledikçe güzel bana kalırsa türkiye'de eli yüzü düzgün, hikayeli en iyi dizilerden biri. fakat 7 bölüm izlemene rağmen sarmadıysa izleme, bu tarz eski dizileri izlemek zordur, çünkü bilmem kaç sezonluk dizi bir tık ile önünde. haliyle heyecanlandırmıyor insanı, kolay kolay giremiyorsun içine vakit alıyor.

  • aziz dostum jack  (22.11.19 22:42:41)
bence değmez ya...
ben de başlamıştım, 10 bölüm falan izledim, "ezel diye delirdikleri bu muymuş?" dedim bıraktım.
yani izlersen izleniyor, bir şekilde izliyorsun da, içine giremedim ben.
belki de sorun bendedir.

mesela merhamet, öyle bir geçer zaman ki falan çok çok daha iyi diziler bana göre.
belki genel hikaye ya da kurgu olarak değildir, çünkü Ezel'i o açıdan çok övüyorlar.
ama daha izlenebilir, daha içine girilebilen diziler.
ezel bana biraz zorlama gelmişti.
  • blatta hiberna  (22.11.19 22:53:19 ~ 22:58:06)
art arda izlersen sıkar biz zamanında haftada bir bölüm izliyorduk

  • bir soru sorcam  (22.11.19 23:03:30)
dizi zamana ve kisiye gore degisiyor ayni kiside bile degisiyor.
2000 miydi 2001 yili miydi neydi cnbcede passions diye dizi vardi. deli gibi severek izlerdim. cuceden de korkardim.
gecen boyle dizi vardi bi bakayim yeniden izleyem dedim. aman allahim o ne uyduruk ne igrenc ne berbat diziymis neresini seviyorduk da izliyorduk bilmiyorum.
ama surekli izleyebilecegim diziyi de kimse sevmiyor em sevdigim dizilerden biri mesela northern exposure ama kimse sevmez.

ezel'i hicbir zaman sevmedim. hele meshur bi eyşan mi ne vardi. benim arkadas da hastaysiydi.
kisacasi baskanim seni tanimiyoruz. kalburusu bakarsak tirt dizi diyebilirim. en azindan bu yillarda bu bolluk varken...
  • turbo sadık  (22.11.19 23:10:36)
13. bölümde bu ne be diyip bıraktım. Çok saçma bi dizi. Ayrıca Kenan İmirzalıoğlu hayatımda gördüğüm en kötü oyuncu. Oyunculuktan kazandığı her kuruş haram olsun. Boyu uzun diye zamanında kazandığı best model yarışmasının ekmeğini yiyor inanılmaz.

  • nundu  (22.11.19 23:15:06)
56. bölüme gelince ben de aynı hisse kapıldım. bi buçuk saat dizi olur mu lan dedim hatta. 2 ay ara verdim sonra aklıma esti gelmişken buraya bitireyim dedim. toplam 71 bölüm. of abi o son 15 bölüm neydi öyle ya, cidden iyiki izlemeye devam etmişim. turkish masterpiece resmen.

  • neorealism  (23.11.19 00:28:26)
gerek yok, değmez. şu dandik diziye ayıracağın zamanla 10 tane kaliteli dizi izlersin. 7 bölüm fazla bile dayanmışsın. benim de birkaç arkadaşım 10. bölüm civarı sıkılıp bıraktı ki bence fazla bile dayandılar. ben zamanında yaratılan hype'a kapılıp sürü psikolojisi ile izlemiştim ancak ziyan olan vakte acıyorum. o da sadece ilk sezonu izleyebildim, ikinci sezona tahammül edebilmek mümkün değil, aşırı kötü. şu an izlemeye kalksaydım birkaç bölüm sonra asla devam edemezdim.

  • rotten head  (23.11.19 04:31:34)
dizi güzel. en iyi yerli dizi diyebilirim. Bana kalırsa asıl güzel olan kısımlar ikinci sezondaydı.

ama ilk yedi bölümü sevmediyseniz izlemeyin. zevk meselesi neticede.
  • bg  (23.11.19 05:56:14)
Ben de ilk defa geçen sene izledim, bu güne kadar izlediğim en iyi Türk dizilerindendir.

Bi kere kurgu ve hikaye çok güzel, flashbackler olay örgüleri şahane.

7 bölümdür beğenmediyseniz ya size hitap etmiyordur ya da birşeylerle uğraşırken bir yandan da diziyi izliyorsunuzdur, kaçırıyorsunuzdur bir şeyleri.
  • John Bloor  (23.11.19 10:27:32)