Netflix veya HBO dizi önerisi

Biliyorum bir cok duyuru var coguna da baktim ama yine de tam istedigimi bulamadim.
Suc,gizem,psikolojik türlerinde olabilir. Bir sonraki bölüm ne olacak diye merak edeceğim, sürükleyici bir şey izlemek istiyorum bu haftasonu baya boş vaktim olacak.
Son zamanlarda izleyip beğendiklerim;
The Handmaid’s tale
Big little lies
How to get away with murder
You
The Haunting of hill house
The Sinner
La casa de papel
Dark
Chernobyl
Sharp objects
Aklıma gelenler bunlar, hepsini çok beğenerek izlemiştim önerilerinizi bekliyorum.

OZ. Tek haftasonunda bitmez ama. 6 sezondu sanırım.

  • banagazozalnuri  (21.11.19 17:02:45 ~ 17:03:16)
lucifer olabilir

  • sweetoffice  (21.11.19 17:03:34)
Netflix ve hbo şart olmazsa efsane suç gizem polisiye dizileri yazayım.

The missing
The fall
The killing
Bron broen
cardinal
Black spot
Broadchurch
  • deer hunter  (21.11.19 17:04:06)
Mindhunter olabilir müthiş sürükleyici değil fakat suç, psikoloji kriterlerinizi karşılıyor.

FBI içerisinde kurulan bir birim seri katillerin davranış biçimlerini inceliyor
  • sonütücü  (21.11.19 17:11:20)
The wire.

  • Amaranta ursula  (21.11.19 17:17:19)
Bu izlediklerini ben de çok beğendim, dirk gently’s holistic detective agency, stranger things (çok meşhur ama yazmamışsın), you, the good place, the chilling adventures of sabrina, the end of the fucking World, the politician diğer beğendiğim diziler.

  • ekaterina  (21.11.19 17:29:30)
breaking bad

  • catch  (21.11.19 17:34:40)
Netflix'ten Manhunt: Unabomber oneririm, Mindhunter'a benziyor. Unabomber isimli bir seri-bombacinin hikayesinin dramatize edilmis hali, guzel bir dizi.

HBO'dan ise Band of Brothers oneririm, 2 sezonluk, ikinci dunya savasindan bir boluk askerin gercek hikayelerini anlatiyor, oldukca basarili.
  • Haldamir  (21.11.19 18:20:06)
True Detective izlediklerinize ve kriterlerinize uygun. 1.sezonu efsanedir. Suç, gizem, dram, psikolojik, polisiye.

  • l arrache coeur  (21.11.19 19:12:48)
Netflix TR'de varsa The Killing. Bir nefeste izlersiniz.
Izlemediyseniz Sherlock'u da izleyin mutlaka, bayilacaksiniz.

edit:
True Detective 1.Sezon +1
Mindhunter +1
  • kasabanın en güzel kızı  (21.11.19 20:12:51 ~ 20:16:30)
Öncelikle herkese teşekkürler çok güzel öneriler geldi.

@sweet luciferı sevemedim ben:/

@deer broadchurch u izlemiştim unutmuşum yazmayı güzeldi diğerlerine de bakacağım kesinlikle.

@ekaterina işte buyüzden buraya sordum ortak zevklerinin olduğu birisinden öneri almak ayrı oluyor :) stranger things i izledim çok da beğendim aslında yazmamışım diğer önerilerine bakacağım.
  • carmenta  (21.11.19 22:47:45)
@l arrache ve @kasabanin True Dedective in ilk bölümünü bir türlü bitiremedim, HBO da ingilizce olarak izliyorum mecbur dili agir gelmisti sanirim türkce altyazili bulabilirsem onu izliyim.

  • carmenta  (21.11.19 22:53:46)
@carmenta 1.sezon ağır felsefik konulardan bahsediyor. Bir de ilk sezonda işlenen konu ilginçti, gündelik bir olaydan değil de daha derin, karanlık bir polisiye kurgusu vardı.

  • l arrache coeur  (22.11.19 01:43:07)
the spy

  • test user  (22.11.19 16:17:09)