[]

Siirt'te ne yapılır

Selamlar, üç gün için siirtte olacağım. Otel odasinda film izlemek dışında ne yapabilirim. Teşekkürler.
 
veysel karani türbesi var. sabah erken kalkıp büryan yiyebilirsiniz. çarşısında çok bir şey yoktur ama yöresel şeyler seviyorsanız bir göz atın. bıttım sabunu, siirt fıstığı alabilirsiniz. geceleri de genellikle şehir meydanında ciğerciler olur ciğer yiyebilirsiniz. ulucamiyi gezebilirsiniz. saat kulesi var. botan vadisini görmeye gidebilirsiniz ama uzak kaçarabilir göreceli olarak.


  • sayha  (19.11.19 22:47:44) 
Teşekkür ediyorum


  • aslil  (19.11.19 22:55:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.