[]

Gym'de hangi program takip edilmeli?

Merhaba arkadaşlar.

Geçen sene arkadaşımla gym'e gidiyorduk ama bu sene yorulduğunu ve gelemeyeceğini söyledi. Ben de tek gidiyorum. Ancak hareketlerin çoğunu bilsem de sıraya koyamıyorum. Daha doğrusu profesyonel olarak sıraya koyan, neyi kaç set yapmam gereken bir program arıyorum.

Takip ettiğiniz, işe yaradığına inandığınız program var mı? Telefon programı olur, bir kağıt olur, youtube videosu olur. bilemedim.

Amacım Herkül olup olimpiyatlara katılmak değil elbette. Biraz şekilleneyim istiyorum. spor yaptığım belli olsun. amatör olsun.

 
bende yeni başladım, daha önce spor yapan ve çok yararını gören bir arkadaşımla ağırsağlam ın 5x5 programını çalışıyoruz. youtube kanallarıda web siteleride var. google da ya da youtube da ağırsağlam diye aratıp ulaşabilirsin.


  • amour fou  (19.11.19 16:33:12) 
Freeletics gym. Freeletics'in gym versiyonu


  • anten  (19.11.19 20:56:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.