İngilizcesi iyi olmayan ben ve hollandalı kızla buluşmak

Dilim a2 seviyesinde. Yazıya gelince translate falan idare ediyorum ama özgüvenim nereden geldiyse buluşma ayarladım hollandalı bu kızla:)

Kendisi türkiyede yaşıyor ve ingilizcemin pek olmadığını söyledim, deneriz dedi :/

Soru: rezil olur muyum? Cem yılmazın ingilizcede uzun cümle kurulunca cümle çözümlemesi durumunu yaşıyorum. Kız terk eder mi?

kuantum üzerine konuşmayacaksanız sorun olmaz bence

  • sonsuz  (19.11.19 10:03:31)
romantik bir bulusma olacagindan emin misin? elin gavuru arada resmi bir sey olmayinca her seye 'oncelik muhabbet' gozuyle bakiyor. eger oyleyse dedigi gibi denersiniz, rezil de olmazsin biraz anlayisli biriyle konusmasan bile iletisim saglarsin.

  • icim urperiyor  (19.11.19 11:07:18)
Defter kalem götür. Olmadığı yerde işi resimli tabuya çevirirsin. Böyle bisey başıma gelse baya eğlenirdim ben.

  • noisette  (19.11.19 12:16:26)
Buluşmaya gitmeden bir kaç tane Flemenkçe kalıp cümle öğrensen hoşuna gider bence.

Denemeden bilemezsin, kız eğer dilini geliştirmek için bir partner arıyorsa senle olmaz. Ha yok senden hoşlanırsa dilsiz de olsan olur.
  • John Bloor  (19.11.19 12:20:01)
rahat ol,girişken olmaya çalış elbet anlatabilirsin bir şeyleri,telefondan da sesli çeviri yaparsın en kötü.Kız seni beğenirse zaten anlaşması kolay olur (:

  • wacot  (20.11.19 16:56:44)
alkol bu islerde inanilmaz yol aldiriyor. bildigin cumle kuruyorsun ama dogru ama yanlis bulbul gibi konusuyorsun. bilen bilir.

  • turbo sadık  (20.11.19 17:45:41)