[]

Ev için nasıl bir amfi almalıyım?

Sevgili hifi guruları;

Minik evimin, küçük salonu için kaliteli bir ses sistemi kurmak istiyorum. Şöyle bir setup için nasıl bir amfi almalıyım acaba?

Ses girişleri;
-masa üzeri bir dj kontroller
-hdmi çıkışı olan bir laptop
-optik çıkışı olan smart tv

Amfi bookshelf tipi küçük kaliteli bir hoparlöre ses verecek. Henüz hiçbiri alınmadı.

Amfi ve genel olarak setup için tavsiyelerinizi da alabilirim.

 
kaliteli bir ses sistemi kuracaksınız da buna komşularınız ne diyor?
normalde bunun hesabı var odanın metre karesine ve şekline göre sistem diziliyor ve ona göre yerleştiriliyor. o kadar kaliteli o kadar detaya gerek yok diyorsan.
www.instagram.com
bu adam sana yardım eder.
  • turbo sadık  (18.11.19 21:03:31) 
Soruya odaklanalım lütfen :)


  • kaptan memo  (18.11.19 21:52:00) 
dijital girişleri olan stereo entegre ampliler fena para... sadece analog olsa sony var bir tane dh190 diye... harman kardon'a falan bak iyi fiyatlı şeyler bulursun.


  • alperz  (18.11.19 22:16:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.