[]

Kediyi Aynı Anda iki Farklı Mama İle Beslemek?

Bilinen bir zararı var mı acaba? Örneğin sabah/bir gün x markasının kısır kedi markası, akşam/bir diğer gün y markasının tahılsıznormal maması.

Değişiklik olsun diye böyle yapayım diyorum.


 
kedi kısır ise iki farklı kısır maması verebilirsiniz sorun olmaz. fakat kısır olmayan mamalar uzun vadede zarar verebiliyor biliyorsunuzdur.


  • veritaslibertas  (18.11.19 10:07:06) 
sadece sizin sinirleriniz üzerinde zararı olur. çünkü bu şımarıklık deposu beğenmediği mamayı yemez. her zaman daha çok sevdiğini isteyecek, bunu da ev insanını sinir ederek yapacaktır.


  • tururo  (18.11.19 10:07:10) 
@veritas acana kullanıyorum ama o da kısır kedi maması değil. Tüm kedişler için tek bir çeşit maması var


  • giovanne  (18.11.19 10:12:08) 
bağırsak düzeni açısından pek iyi değil.
kısır kediye tahılsız mama vermenizde sakınca yok, kısır kedi maması vermek zorunda değilsiniz.

  • blatta hiberna  (18.11.19 11:03:46) 
zararı yok, bilakis faydası var.
her markanin icerdigi vitamin ve mineraller farklı olabiliyor. besinden kaynaklı dengeli bir doygunluk saglamak acısından 4-5 farklı marka kullanilmasini tavsiye ederim.

  • pilav  (19.11.19 15:11:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.