[]

oda içerisine koyulacak bitki tavsiyesi

sevgili peyzaj mimarları, 30
m2 odaya koymalık yeşil yeşil kokacak bitki tavsiyesine ihtiyacım var. buram buram kokmasına gerek yok, normal seviyede koksa yeterli, önemli olan asıl nokta ise pembe kokmamalı. çam ağacı dikme imkanım olsa dikerim ama işte. teşekkürler. 
İyi bakarım, mevsiminde birkaç hafta güzel koksun diyorsan Turunç
Ortamını sağlarım yaz boyu akşamları kokuya boğsun diyorsan Melisa,
Köşesini yeşil yeşil doldursun, koku da neymiş diyorsan, Deve tabanı, Benjamin, Kauçuk
Bakmaya üşenirim, zahmetsiz olsun diyorsan Paşa Kılıcı
Ama yeşil koku dediğin nedir, onu bilemedim.
  • Mirket  (18.11.19 00:23:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.