[]

kocaelispor maçına gitmek

ara tatilde memlekete döneceğim ve maalesef gençler'in sanırım bir ya da iki iç saha maçını kaçıracağım. bu yüzden memlekette kocaelispor maçına gitmek istiyorum, boş oturmayalım. daha önce hiç gitmedim yeni stada.

1) donanma'dan nasıl gidebilirim stada? annem maç günü otobüs oluyor dedi ama hangisiymiş neymiş bilmiyor.

2) bileti gişede alma şansım var mı, kalmaması gibi bir ihtimal söz konusu mu?

3) maraton'a girsem oradaki kemik kitle "sen kimsin la ne işin var burda" der mi? bağırırım ben, maç izlerken oturmayı sevmiyorum zaten, gelişine dalarım. kocaeli tribünleri hakkında sadece olumlu şeyler duydum ama yine de sormak istedim, neblim belki belli grupların bulunduğu ve dışarıdan gelenlerin rahatlıkla tespit edilip hoş karşılanmadığı kısımlar vardır, koca gövdemle seke seke tribün değiştirmekle uğraştırmayayım sonra.

4) atkıdır, formadır vs. maç günü stat çevresinde bulunur mu? lisanslı ürün satan mağaza varsa oradan almak isterim aslında.

 
Yeni stadyumda maç izleme imkanım şehir dışında olduğumdan olmadı.

www.kocaeli.bel.tr

bileti gişeden alabilirsiniz veya satış noktaları oluyor, benim bildiğim fuar içinde de satış oluyor.

stadyum çevresinde hepsinden bulabilirsiniz. Kocaelispor resmi internet sitesi yok ama sosyal medyadan takip ederseniz bilgileri oradan alabilirsiniz.
  • murtiii  (17.11.19 22:27:06) 
Lisanslı ürünler Belsa'nın içerisinde bir mağazada satılıyor olmalı.


  • bilemedik biz onu  (17.11.19 22:43:43) 
@der meister sen gölcük'te mi oturuyosun?


  • gulbatur birinci sahbatur sondan geliyor  (17.11.19 23:28:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.