[]

kilo vermece

10 kg vermek istiyorum,yürüyüş yapabilirim ama spor salonu vs olmayacak.Tavsiyeniz var mı? program vs
 
Internetten izleyerek yapabilecegin zumba videolari iyi. Bi de yuruyus yerine kosu, bisiklet yapabilsen az surede cok kalori harcarsin. Cok bilmislik yapmayayim ama yuruyus amelelik gibi geliyo bana.


  • la.luna  (15.11.19 23:55:27) 
hiit yaparak yürürsen/koşarsan olabilir, sadece yürüme de olur ama daha uzun sürer, la.luna haklı biraz amelelik oluyor.

başlığına da bakabilirsin öneriler için ama özetle

ısınma + hızlı koşu + nabız yükselince yavaşlayıp biraz yürüme + nabız düşünce tekrar hızlı koşu bu şekilde döngü yapıyorsun.
  • aziz dostum jack  (16.11.19 00:02:36 ~ 00:05:22) 
tek ihtiyacın kalori açığı oluşturmak, aç kalk sofradan yürüyüşü hobi olarak yap.


  • kapti  (16.11.19 00:09:48) 
Tatlıyı ve hazır gıdaları bırak


  • bitse de gitsek  (16.11.19 00:29:35) 
kesinlikle intermittent fasting. oyle bir cabam bile yokken sirf embesillikten gunde devasa bir ogun yedigim icin 20 kilo verdim birkac ayda.
yag kas ne varsa eridi gitti tabii saglik kismini bilemiyorum :)

  • theonewhocoughs  (16.11.19 04:43:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.