[]

kolesterolü nasıl düşürücez ?

ldl 190 olmuş, internetteki klasik öneriler dışında bizzat tecrübesi olan var mıdır ? ne yaparsam ne kadar zamanda normale döner bu meret ? son 1 ayda belki 20 tabak kelle paça içtim, ondan fırlamış olabilir mi ?
 
net etki egzersiz ve az yağlı beslenme. İlaca falan hiç gerek yok bu 2sini yaparsanız vücut kendi kendine düzeltecek o değerleri.


  • helena  (15.11.19 19:36:11) 
sadece hafif yürüyüşle falan bile hareketini arttırsan etkisi oluyor.
ilaca gerek yok, daha az yağlı beslenmen yeterli olur. +1

bir de, geceden cevizi suya koyup sabah kalkıp suyunu içme meselesinin 1-2 aylık vadede etkili olduğunu 3 kişide gözlemledim.
denemekten zarar gelecek bir şey değil, ceviz neticede.
  • blatta hiberna  (15.11.19 19:52:37) 
İlaç kullanmak dahil yapmadığım kalmadı. Doktor spor yapman lazım dediğinde yaptığım sporu duyunca hayret etmişti.
Alakasız sebeplerle hayatımdan şekeri ve şekerden mamul ürünlerin tamamını çıkardığımda kendiliğinden düştü.

  • Mirket  (15.11.19 20:04:06) 
Benimde 200 görmüşlüğü var. Diyet ve sadece akşamları 1 saat tempolu yürüyüş ile karaciger yağlanmasını 2 den 1 e düşürdüm. Lakin bu pek düşmüyor. Yağdan hayvansal gıda ve bilimum şekerden uzak durdum. Yine de istediğim seviyeye gelmedi ama onu düşürecem diye 15 kilo verdim. Kendisiyle seviyeli ilişkin devam ediyor.


  • Filinta61  (15.11.19 20:08:38) 
Yemek etkiliyor ama ben mesela yememe içmeme çok dikkat ederim, egzersiz yaparım alkol sigara yok ama düzenli uyumam ve stres çok fazla hayatımda. Bu sebeple mesela benim de hep yüksek çıkıyor. Olayın bu kısmını da gözardı etme demeye geldim.


  • superfluid  (15.11.19 20:33:20) 
Beslenme önemli ; tereyağı ve katı yağları , şekeri , unlu mamullerden uzak durup ceviz yemeyi alışkanlık haline getirin. Hayatınıza hareket katın.


  • creedwar  (16.11.19 00:02:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.