[]

Kadıköy’de gitar kursu?

güzel sanatlar, konservatuar gibi bir amacım yok hobi olarak öğreneceğim. eşin dostun öğrettiği bir kaç akor falan basabiliyorum ama güzelce işin tekniğini öğrenmek istiyorum. piyasayı hiç bilmediğimden net bir bütçem de yok açıkçası. 200-300 civarında huzurla çözebilirsem çok güzel olur. Duruma göre 400-500 liraya kadar çıkabilirim.

bildiğiniz, gittiğiniz kurslar varsa tavsiyelerinizi rica ederim.

teşekkürler.

 
  • jamswety  (15.11.19 19:19:13) 
Gitaristliğine ve müzisyenliğine güvendiğim bir arkadaşım arkadaşım özel ders veriyor, instagramdan iletişim kurabilirsiniz.

Fikir oluşturması için onun bestelerinden bir iki tane paylaşayım sizinle:

youtu.be
youtu.be

İnstagram'da da nedim güvenç diye aratırsanız iletişim kurabilirsiniz.
  • ziya özdevrimsel  (15.11.19 21:02:46) 
youtube diyorum ingilizce biliyorsan


  • hot potato  (15.11.19 21:37:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.