[]

ameliyat sonrası

Selamlar arkadaşlar,

Kıl dönmesi amelayatı olmuştum 2015 senesinde, açık yara olarak bırakmıştı daha iyi demişti senin duruma göre.

Herhangi bir problem görünmüyordu taa ki 2019'ın mayısına kadar, askerden geldim kıl dönmesi yine tetiklenmesin diye o bölgeyi temizliyordum hep gene temizledim tüy dökücü ile ama o an bi agrı hissetmedim sonrasında kıl dönmem olacak yerde hem akıntı ve çok nadir kan akıyor.

Ağrı yok , batma yok. Doktora gittim birşey yok dedi. Kıl dönmesi süphesi değil.

Ama yine akıntı (pis koku) ve ara sıra neden bilmiyorum kanıyor.

Bunu yaşayan veya bir doktor olarak görüşlerini yazabilen varsa çok iyi olacak, çünkü suan merkezden baya uzaktayım.

İstesemde gidemem doktora (doktor yok), buraya yazıyorum çünkü bu sabah yine kanadı.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.