[]

erkek pijama takımı bulamıyorum

Arkadaşlar merhaba.Erkek pijama takımı arıyorum ama düzgün bir şeyler bulamadım.Bazı markalar kumaş konusunda çakallık yapıyor.Lcw'den almıştım bir baktım %100 polyester kumaş.bu kadar adi ve iğrenç bir şey olamaz.

%100 pamuk önerebileceğiniz ürün var mı?


 
m2.hm.com

Hm de var birsürü pamuklu
  • senolll  (15.11.19 02:14:54) 
dagi'ye bak.

bir de anlamadim lcw'den alinacak sey saf ipek mi olacakti? ucuz markanin dusuk maliyetli kumas satmasinin neresi cakallik...
  • hot potato  (15.11.19 02:29:59) 
Tchibo'ya bakın.


  • chicha  (15.11.19 08:21:47) 
blackspade


  • jimicik  (15.11.19 10:43:04) 
Marks & Spencer


  • gergedan  (15.11.19 10:49:09) 
Çarşılardaki çamaşır dükkanları genelde pijama da satıyor. Lcw gibi ucuz olanlar pek güzel değil ama şunu arıyorum dediğinizde kaliteli, marka vs olanları çıkarabilirler.


  • nonell  (15.11.19 14:15:00) 
Marks & Spencer iyidir. %100 pamuk, yumuşacık.


  • fever  (15.11.19 14:21:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.