[]

traş makinesi tavsiye

kirli sakal bırakıyorum genelde..ama istiyorum ki şöyle 1 günlük-3 günlük-1 haftalık sakal ayarı yapabilecek bir makine olsun..yani şekil verebileyim.

www.hepsiburada.com

şu makine nasıl? kullanan eden ya da farklı bir marka öneren var mı?

 
bunun 3041 olanini aldim bugun yarin gelir. deneyimlerimi paylasicam


  • duyurunun bug'ı  (14.11.19 23:13:55) 
Eger sakallar kalinsa kesinlikle sectigin ürünü tavsiye etmem. Bicak araliklari kücük oldugu icin keserken rahatsiz ediyor.

Ben ekteki ürüne benzer modellerle hizli ve rahat tras olabiliyorum.

Sekil olarak temsili olsun diye birakiyorum..
www.hepsiburada.com
  • VIPCH  (15.11.19 11:14:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.