[]

Vodafone vs. Türk Telekom

Vodafone:Sınırsız WhatsApp, 4gb internet 4 gb YouTube 500dk 100 sms 35 TL

Türk Telekom: 5gb 750dk 1000 sms 30 TL.

Hangisini tercih edersiniz?

 
bulunduğum yerde ikisi de çekmediği için 10gb internetli turkcell kullanıyorum: 55tl.

uzun zamandır çekmemesine rağmen vodafone kullanıyordum ama artık işime engel olmaya başladığı için günahımı bile vermek istemediğim turkcell'e geçmek zorunda kaldım.

hepsinin çektiği bir yerde, vodafone'a geçerim ama yine. vodafone iyidir.

cevap: vodafone.
  • avianthem  (14.11.19 14:40:12) 
Şehir de önemli tercihte.

Ben İstanbul'da 3 operatörü de kullandım. Sıralamam Turkcell > TT > Vodafone

Bu yaz TT'den Vodafone'a geçtm kampanyalı fiyattan ama çok pişman oldum. Telekom'a kıyasla özellikle internet çok yavaş
  • kint  (14.11.19 15:10:13) 
ucunu de kullandim, ucu de hemen hemen ayniydi bende; fiyat hangisi avantajli ise onu kullanyorum artik


  • sweetoffice  (14.11.19 15:12:48) 
vodafone'da aynen yazdığın tarifeyi kullanıyorum, memnunum.

youtube yerine sosyal medya (instagram, facebook, twitter) ya da müzik (spotify) de seçebiliyorsun ekstra 4 gb. ben de youtube'u seçtim.
  • sir gawain  (14.11.19 15:33:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.