Vize başvurusunda kaç banka bilgisi gönderilmeli?

Biliyorsunuz memurları fazla çalıştırmamak lazım. İşim gereği üç bankada para tutuyorum ve bu bankalardaki para hiçbir zaman 3000 tl'yi geçmez. Vize başvurusu yapmak için son üç ay dökümünü de vermek gerekiyor. Üç bankanın verileri biraz kalın olacak ama ne kadar çok para gösterirsek o kadar şans artar diye biliyorum. Memuru çok çalıştırdık diye reddedilmeyelim şimdi?

Nereye basvuracaginla alakali. Bnce tek yeter. Ben Israil icin tek sayfa dokum goturdum tek bnakadan.
Onemli olan senin ulkeye girip cikmayacak aracin, emlagin, bagin, ailen var mi yok mu meselesi.
Cok para olunca “bu buraya yerlesir” de diyebilirler, az paran varsa da.
Ulkedeki tum ayakbaglarini ibraz et.
  • janderzel zartanyan  (13.11.19 17:15:50)
hesap hareketinin bol olduğu (para giriş çıkış) ve fakir olmadığınızı gösterecek bir miktar para olan hesap.

  • aziz dostum jack  (13.11.19 17:18:21)
avrupa'ya gideceksen 3000 tl'yi az bulurlar. ben olsam hepsinin dökümünü alırım.

  • sir gawain  (13.11.19 17:20:39 ~ 17:25:37)
Memuru çok çalıştırdık diye bir red söz konusu değil. Aksine olabildiğince detay sunmanız gerekiyor.

2-3 ay önce Çekya vizesi için hem maaş hesabı dökümümü, hem birikim yaptığım Euro hesabı dökümümü hem de kredi kartı dökümümü verdim.

Başvurduğunuz aracı şirketin sayfasında ülkelere göre kalınacak gün sayısına göre hesapta olması beklenen minimum nakit miktarı belirtiliyor. Garanti olması için tüm hesaplarınızın dökümünü alın.

Bu arada dikkat edin, banka gişe görevlisi son 3 ay diye çıktı alıp imza ve damga bastıktan sonra kontrol edin, benim hesap dökümümü 2 aylık vermişler ben de kontrol etmemiştim ve tekrar bankaya gitmek durumunda kaldım.
  • rakunzelll  (13.11.19 22:00:13)