[]

behzat ç. ile ilgili iki sorum (birinci sezondan spoiler olacak)

ilk birkaç cümle görünüyor, o yüzden duyuruya girmeden görülmesini engellemek amacıyla birkaç cümle saçmalayacağım. gerçi tek cümle yeterli olurdu herhalde, neyse, oldu bile.

soru 1:

ben ilk sezonu bitirdim, o yüzden lütfen geri kalan kısımla ilgili bir şey varsa orasını paylaşmayın. kafam yetmediği için soruyorum: güngör'le ercü'nün bağlantısı ne, ben orayı cidden anlayamadım? mine'yle güngör birlikte, mine'nin behzo'dan kızı var, güngör kendi çocuğu olmadığını anlayınca bunları kapı dışarı ediyor... e mantıken şule çok küçüktür zaten. ercü, yumruk yedikten sonra behzo'yu araştırıp şule'ye mi ulaşıyor? montajlı güngör fotoğrafları da behzo'ya geçmişi hatırlatmak için mi? yani bütün mesele behzo bunu yumrukladı, üstüne ercü bunu araştırıp canını yakmak istedi şeklinde mi gidiyor? e şule sırf intikam almak için kalkıp berna'yı mı öldürdü? orijinal olduğu söylenen videoda adam atıyordu berna'yı aşağı, şule nasıl öldürdü ki yani nasıl yardımcı oldu ben bunları oturtamadım. kafam basmadı olay örgüsüne. anlatabilir misiniz bu kısmı?

soru 2:

iki tane film var ya, onları hangi sırayla izlemek gerekiyor? nette pek bakmıyorum spoiler yerim diye.

 
şu cümledeki her sorunun cevabı evet > "montajlı güngör fotoğrafları da behzo'ya geçmişi hatırlatmak için mi? yani bütün mesele behzo bunu yumrukladı, üstüne ercü bunu araştırıp canını yakmak istedi şeklinde mi gidiyor? e şule sırf intikam almak için kalkıp berna'yı mı öldürdü?"

orijinal olduğu "söylenen" videoda desem yeter sanırım. gerisini ikinci ve üçüncü sezonu izlerken anlarsın zaten. katil şule, yardımcısı yatakçısı falan yok.

filmleri de çıktığı sırayla izleyebilirsin. önce seni kalbime gömdüm sonra ankara yanıyor. çok bir numarası yok zaten filmlerin, izlemesen bile bir şey kaybetmezsin.
  • hadsafhada  (13.11.19 16:05:59 ~ 16:08:47) 
+1hadsafhada
ben ercüyle behzatın muabbetinin daha derin olduğunu düşünüyorum. bununla ilgili herhangi bir ipucu olmasa da ercünün behzatın kardeşi olabileceğini düşünüyorum. tamamen subjektif bir yorum.

  • mikahakkinen  (13.11.19 16:57:59) 
@der meister sira soyle: 1.sezon - 1.film - 2.sezon - 3.sezon - 2.film - 4.sezon

@mikahakkinen dunku sohbette kardes misiniz diye sordular nejat isler'e, hayir dedi.
  • ezeriko  (13.11.19 17:14:59) 
çok teşekkür ederim cevaplarınız için, bir soru daha sormak istiyorum: dizinin geri kalanında ilk sezonun son bölümü kadar perişan eden sahneler/bölümler var mı? tabii ki izlemeye devam edeceğim ama o kadar beklemiyordum, o kadar şaşırdım ki dizi benim için bitmiş gibi oldu...

ben ankara'yı çok seviyorum. behzo'yu izlemeye de sırf ankara'da geçtiği için başlamıştım. sonra diziyi de acayip sevdim. o gecekondular falan hamamönü'nde burnumun dibinde. bir bölümde benim okula giderken bazen önünden geçtiğim fırını gördüm, öyle merkezi bi' yer de değil yani gettonun içinde diyeyim, acayip sevindim. haliyle diziyle de bağ kurmuş oldum, hayalet gibi yeleği çekip çekip geziyodum oralarda hep. abdi ipekçi parkı desen, heykel desen okulumun orası zaten.

diyeceğim o ki "ankara var yehoo" diye başladım ama olaylar karıştıkça sanki ben kendim içindeymişim gibi gerildim, üzüldüm, örselendim. başta çok sevimli gelmişti, "ANKARA EHE MEHE AMİRİM EHE MEHE" diye geziyodum, ulan sonra ercüsü çıktı şulesi çıktı ampır reyiz çıktı ortalık çok karıştı.

aile dizisi gibi olmasını zaten beklemiyorum ama geri kalanı da bu kadar üzüyor mu insanı? ona göre hazırlıklı olayım en azından :(
  • der meister  (13.11.19 17:53:38) 
behzat aile dizisi olmaz aynen devam ediyor. bölümleri hep kalite, bence trnin en iyi dizisidir.


  • mikahakkinen  (14.11.19 08:48:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.