[]

ehacizden enpara da etkileniyor mu?

enpara hesaplarımız yani. tam olarak açıklamasını bilmesem de geleneksel bankacılık sisteminden farklı olduğu için enpara hesapları kullanılıyor diye duymuştum. bilen aydınlatabilir mi?
 
banka olduğu için etkilenir tabi. sonuçta banka. korkunuz varsa kripto para olarak saklayın. ya da direkt paribuya tl atın. 3 tlye çekersiniz.


  • jelly bear  (12.11.19 21:27:00) 
Bir önceki e haciz dalgasında arkadaşımın 8 hesabından sadece enparaya gelmemişti. Ama avukatın aklına gelse dilekçe verse o da etkilenir.


  • deer hunter  (12.11.19 21:27:38) 
Benim e turuncuya gelmisti gecen sene


  • 000000  (12.11.19 21:33:16) 
her türlü gelir. niye gelmesin.


  • scudman1  (12.11.19 21:38:43) 
Geliyor.


  • tangoalfa  (12.11.19 23:34:05) 
evet, elbette.

ensara hesaplarının diğer banka hesaplarından HİÇBİR farkı yok. efsane bunlar.
  • babilbaligi  (13.11.19 09:26:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.