[]

Format Attım

Fakat fan format öncesi duruma göre daha fazla ve sesli çalışıyor.

Ekran kartı sürücüsünü güncelledim ama değişen bir şey olmadı.

Sorunun kaynağı ve çözümü neler olabilir?

Not:toz, kir ile alakası yok sorunun zira format atınca aniden toz, kir olması durumu mantıksız olur.

 
bir çok sebebi var aslında. en iyi ihtimal win10 ise dosya indeksleme yapıyor olabilir. bir gün bekleyin derim.


  • bisorumvargaliba  (09.11.19 21:26:46) 
bisorumvargaliba nın dediği gibi dosya indeksleme olabilir, bir de güncelleme çekiyor olabilir. hizmetlerden windows update servisini durdur ve devre dışı bırak.


  • walter white kilikli  (09.11.19 21:52:24) 
Windows uptade kaynaklı sanirim.
Iptal edince normale döndü.

Teşekkürler.
  • emcekare olmadi einstein olsun bari  (09.11.19 23:51:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.