[]

saman gibi görünen yıpranmış saç

saçlarımın böyle biraz parlak ve bakımlı görünmesini istiyorum, saçı dökmeyecek ne kullanabilirim?
 
Argan yagi iyi gelebilir.


  • la.luna  (09.11.19 03:43:31) 
Revigen marka şampuan öneririm
Eczanelerde pahallı internetten sipariş ver bence
Ben 4 yıldır kullanıyorum çok düzeltti saçlarımı
Önerdiğim her arkadaşım da memnun
  • devilone  (09.11.19 09:26:03) 
Saçına maske yap.


  • chitosan  (09.11.19 20:42:34) 
*her gün 5-10 tane badem ye
*hidistancevizi yağı ve argan yağını karıştırıp haftada bir temiz ve nemli saçına uygula 4-5 saat beklet.
*zararlı kimyasalların az olduğu şampuanlara yönel. ben otacının arganlı şampuanını kullanıyorum, kuru saçlar için zaten. normalde fiyatı 41 tl ama indirimde 25'e bulursun gratislerde. organix de tavsiye ediyorlar ama o çok daha pahalı ve otacı bana daha iyi geldi.
*bazen de yine gratiste satılan hask diye bir markanın saç maskelerinden yapıyorum saçıma. o da bayağı iyi geliyor, deneyebilirsin.
  • Mossy  (09.11.19 21:32:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.