[]

dikimevi'nden gazi universitesi'ne

bir arkadasim kaymakamlik sinavina girecek. cebeci banliyo duragina ve dikimevi ankaray zimbirtisina cok yakiniz. buradan en rahat ve hizli sekilde nasil ulasabilir sinav yerine? yani ben yeri biliyorum aslinda ama oraya hangi arac gider onu bilmiyorum. bahcelievler'de inse mesela oradan yuruyerek cok uzak olur mu?
 
egitim fakultesi f blok bu arada tam adres.


  • der meister  (08.11.19 23:45:44) 
Dikimevi'nden ankaraya binecek. Beşevler'de inip 10 dk merkez kampuse yuruyecek. Kime sorsa gosterirler.


  • Amaranta ursula  (08.11.19 23:49:47) 
banliyo ile hipodrom duraginda indikten sonra tevfik ileri imam-hatip lisesinin hemen arkasi.

220'ye binip onundeki caddede inebilir
  • 1917  (08.11.19 23:53:15 ~ 23:57:23) 
hah tamam tesekkur ederim, besevler yakin gorunuyordu ama arkadas burayi hic bilmiyor, o yuzden oradan bulabilir mi emin olamadim. 220 de geciyormus gerci buradan, oyle de olur herhalde.


  • der meister  (08.11.19 23:55:35) 
220 daha rahat olur yürümesindense.


  • lata  (09.11.19 00:39:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.