[]

ptt gönderi takibinde sonuç çıkmıyor

Merhaba

Dün PTT nin Turpex adını verdiği 3 günde yurtdışına kargo ulaştırmayı vaat ettiği servisi kullandım ve Almanya'ya 2 adet belge gönderdim.

Verilen kargo sorgulama kodunu bugün öğlene kadar kullanabiliyordum.Fakat şimdi sorgulama yaptığımda Sonuç bulunamadı diyor.Teknik bir aksaklık mı var yoksa kargoyu mu kaybettiler anlamadım.Daha önce başına gelen var mıdır ?

 
Bir de buradan deneyin isterseniz. Belki Almanya'nın yerel posta dağıtım servisinden takip edilebiliyordur www.deutschepost.de


  • d0RuK  (10.11.19 21:51:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.