[]

Çamaşır makinası önerisi

Merhaba
Anneme çamaşır makinası alacağız hangi marka önerirsiniz?
Battaniye vs yıkamak için 8-9 kilo yıkanabileceğimiz sorun yaşamayacağımız bir marka ne olabilir?


 
En iyi en pahali markayi da alsaniz, battaniye yikamasi makineyi cok yoruyormus ve kullanim omrunu azaltiyormus. Bize oyle demisti lg'dekiler. Onerdigim markayi da soylemis oldum. Surekli yikanmasi gereken bir esya sinifina girmediginden, makinemizi kullanmiyor, yikamaya veriyoruz gerektiginde.


  • la.luna  (08.11.19 19:32:43) 
Beko, Arçelik, Vestel


  • Gecikmeli Tapa  (08.11.19 19:43:52) 
Bosch siemens profilo lg samsung


  • E.R.W.  (08.11.19 20:01:52) 
valla kardeş arçelik, vestel alma da... her gün küfür ediyorum bu ikisine.


  • ya ben lan neyse  (08.11.19 20:11:37) 
bosch iyidir. ama yorgan battaniye programı varsa 9 kg koyma diyor. öyle ilginç durumlar da var yani.


  • sutlu nescafe  (08.11.19 20:18:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.