[]

-sadece- avukatlar için anket

yüksek lisans için aldığım bir ders kapsamında, empati düzeyinin ölçülmesine ilişkin bir anketi avukatlara uygulamaya çalışıyorum. 2 dakikacık sürüyor ve keyifli bir test :')

docs.google.com

ilgilenenlerle anket sonuçlarını paylaşabilirim.

avukatlar meslektaşlarıyla, avukat olmayanlar da tanıdıkları avukatlarla paylaşabilirse çok sevinirim.

teşekkürler.

(sevgili mod'lar; bir süre üste sabitleyebilir miyiz lütfen? size de teşekkürler.)

 
Sonuçları benimle de paylaşabilir misiniz rica etsem?

Teşekkür ederim.
  • lisw  (09.11.19 10:31:28) 
oyladım. sonuçları merak ettim.


  • ground  (11.11.19 10:02:34) 
teşekkür ederim :)

kasım sonuna kadar yapıcam anketi, sonra sonuçları paylaşırım sizinle de.
  • meyal  (12.11.19 17:24:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.