[]

Saat Dilimini +3 Yapma

Format attım bilgisayara, istanbul için saat dilimi +2 gözüküyor.

+3 olan saat dilimi paketini yükleme işini nasıl halledebilirim?


 
windows 10 ise; 1903 olan güncelleştirme paketinde istanbul +3 gözükmekte, dolayısıyla 1903 paketine güncellerseniz isteğiniz karşılanır.


  • jugador  (08.11.19 14:00:55) 
Windows 8.1 kullanıyorum.


  • emcekare olmadi einstein olsun bari  (08.11.19 14:09:44) 
ben bağdat olarak işaretliyorum direkt konumu. zaten artık bağdat'tan da farkımız kalmadı.


  • legalize marijuana  (08.11.19 14:24:05) 
moscow sec oluyor.


  • alperz  (08.11.19 14:29:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.