[]

Ps4 deki oyunu nasıl sanal gerçeklik gözlüğü ile oynayabilirim

Merhaba, playstation 4 üzerinden red dead redemption 2 oynarken bu oyunu nasıl first person look biçiminde, görüntüyü telefonuma yansıtarak (telefonumu ucuz bir sanal gerçeklik gözlüğüne yerleştirmek suretiyle) oynayabilirim?
 
hocam
olmaz
hele ps4 hic olmaz
onda ps vr diye bir aparat var
oyun da vr uyumlu olacak

pc de calısmalar var
trinus vr diye
ama cok basarılı degil
skyrim i denemistik
goruntuyu veriyor ama hareket cok basarili degil
  • kingcyrax  (08.11.19 11:15:39) 
rdr2 vr uyumlu mu ki? uyumluysa da ps vr ile kullanılabilir sadece diye biliyorum.


  • ayin yazari  (08.11.19 11:34:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.