Ankara'da gezmelik terk edilmiş bina / harabeler / creepy yerler vs.

Merhaba duyuru,

Yabancılarda görüp çok kıskanıyorum bir sürü terk edilmiş avmleri var hatta komple apartman siteleri vs.

El fenerini alıp girebileceğimiz, tercihen bıçaklanmayacağımız bildiğiniz yerler var mıdır acaba? İlla terk edilmiş yapı olması gerekmiyor creepy herhangi bir yer olur.

Teşekkürler.

Buraya girebilirsiniz buyuk ihtimalle:

(git: anadolugezgini.wordpress.com )

Sansim olsa buranin en ust katindan manzarayi gormek isterdim

(bkz: büyük çankaya oteli )
  • bir3iki7  (08.11.19 02:41:13)
Çok teşekkürler attığınız iki yer de ilgimi çekti.

Gölbaşı şimdilik biraz uzak duruyor atlayıp gitmek için ama önümüzdeki haftalarda çankaya oteline girmeyi deneyeceğiz.

Bekçi ile konuşup izin almalı mıyız öncesinde yoksa sneaky bi şekilde mi girmeliyiz
  • aguen  (08.11.19 02:46:55)
açılmadan önce atakule'ye (kulesine) girip tepesine kadar çıkabilirseniz epey ilginç bir deneyim olacaktır.

hatta video da koyun. çok merak ediyorum şu anki halini.
  • kibritsuyu  (08.11.19 08:15:09)
atakule'ye girebiliyor muyuz el kol sallaya sallaya.

hiçbir tecrübem yok şu ana kadar max yaptığım şey üniversitede gece proje için sabahlamaktı onda da koskoca kampüste 2 bekçi olduğundan rahattık.
  • aguen  (08.11.19 18:10:51)
eski havagazı fabrikası var. ben de meraklıyım alan walker klipleri gibi oluyor. izbe urban yerleşimler falan. enteresan yani...

  • redskull  (08.11.19 18:48:31)
behzat ç dizisinde harun'un seviyorum merkez sahnesinde kullanılan eski bir sera var botanik parkın içinde, atakule nin altında

www.youtube.com
  • freebird5406_2  (08.11.19 19:06:50 ~ 19:07:44)
@redskull hocam havagazı fabrikasının sökümü geçen sene tamamlanmış.

teşekkürler ama herkese atakule civarına bir ziyaret yapmalıyım anladığım kadarıyla
  • aguen  (09.11.19 02:45:00)
Güncelleme olsun diye ekliyorum, bu hevesi salmıştım ama geçen hafta İstanbul'da baya harabe terk edilmiş bir bina görünce dayanamadım açtım flaşı girdim pencereden. Yaklaşık 1.3 saniye sonra kafamı sola çevirdiğimde bana bakan bir çift göz gördüm. Sonra pardon diyip ardıma bakmadan koşarak uzaklaştım.

  • aguen  (26.01.20 20:49:53)