[]

İstanbul'da estetikçi

30 yaşına geldim, uzun zamandır düşündüğüm ama ertelediğim şeyleri yaptırayım artık. Referans olabileceğiniz herkes kabulüm. Ortalama fiyatları varsa sükela olur.

Mesela dişlerimi yaptırmak istiyorum. Ortodonti istemiyorum. Kaninlerim diğer dişlerimi de bozuyor, komple yaptırsam iyi olur.
Bölgesel zayıflama istiyorum. Soğuk lipoliz aklıma yattı biraz.
Ameliyatsız burun kaldırmak-dudak kalınlaştırmak.
Göğüslerimi küçültmek-dikleştirmek.
Öneriğiniz başka şeyler de olabilir. Saç bakımı olsun, botoks olsun ne bileyim ne olursa.

Bunları doğal çerçevede yapmak istiyorum tabi. Amacım herkes gibi olmak değil daha özgüvenli olmak.

 
Güncel Öztürk - Burun ve göğüs için. Aynı anda yapıyor. İdeal biri estetik için.


  • messor  (07.11.19 16:04:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.