[]

Ses Kaydı

Merhaba;
Ana dili Arapça olan biri, bana bir ses kaydı göndermiş de... 1 dk'lık bir kayıt. Sadece şu iki bölümü anlamadım.

files.fm

Bir şey olunca, sana merhaba nasılsın diye mesaj atacağım...

Siparişin nesini bekliyorlarmış bir şonrakine başlamak için?

Bir de blade hazır değilmiş ama ne blade'i?

Şimdiden çok teşekkürler.

 
merhaba bay G. nasılsınız
40 dakikadır aklımdasınız sizi aramayı düşünüyordum şimdi araç kullanıyorum. eve ulaşıır ulaşmaz size merhaba diye mesaj gönderecektim.
her şey yolunda sadece yeni siparişe başlayabilmek için yazılı talimat bekliyoruz (worded letter diye anladım)
önceki konuya gelirsek (burayı salladım regarding to previous bus??) bıçağı henüz bitiremedik suudi kılıcını (jambiya)
ama sorun değil, işler sorunsuzca ilerliyore.
eyyorlamam bu kadar umarım mantıklı sallamışımdır
  • r evolution  (07.11.19 16:07:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.