[]

Cinayet süsü film müziklerinden biri

merhaba, aşağıda bağlantısını verdiğim müziği söz vs. ne denediysem bulamadım. bilen-eden var mı, nedir bu yeau?

youtu.be


 
ohh be yalniz degilmisim. :)

official fragmanina dahi yorum olarak yazdim cevap cikmadi.
shazam'da bulamiyor.

bilen bir insan kardesim cikar diye takipteyim.
  • portakal agacindaki vitamin  (07.11.19 13:47:40) 
@kitik shazam da bulamıyor (doğrusu bir tane bulduğunu söyledi ama youtube aramaya yönlendiriyor ve öyle bir şey yok çıkıyor). başka programlar da denedim online olarak çıkmadı.
:(

  • fempusay  (07.11.19 14:10:15) 
filmin müzikleri spotify'da var. Yoksa spotify, 7-8 şarkı zaten, yazayım ordan bulursunuz?


  • tsubasa  (07.11.19 14:14:24) 
tsubasa, oraya baktım. onlar içinde de yok maalesef.


  • fempusay  (07.11.19 15:31:16) 
Bayağı zaman sonra bulundu.bulana teşekkür ediyorum


  • fempusay  (28.12.19 07:36:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.