[]

Kızılcık (Cranberry) Suyu Nereden Alınır?

Arkadaşlar selam. Evvelinden ikea'dan alıyorduk ancak oradaki form değiştirmiş, adı kızılcık suyu olan bir şey satıyorlar ancak eski sattıkları ürün ile alakası yok. Macrocenter'da Stute marka vardı ama artık onlar da satmıyormuş.

Kokteyllerimizde kullanmak üzere kızılcık suyunu nereden temin edebiliriz?

Yer: Ankara, internette olur.

Teşekkürler.

 
pfanner olabilir


  • owaki  (06.11.19 20:39:41) 
Metro Gross?


  • heritage  (06.11.19 20:53:23) 
geçen sene ikea da lingonberry (dağ kızılcığı gibi bi şiy) konsantresi vardı, sulandırıp içiyorduk ailecenek.


  • ravenudon  (07.11.19 09:02:29) 
www.hepsiburada.com
Altta başka opsiyonlar da var tabii.

  • whoosie  (07.11.19 10:23:44 ~ 10:23:59) 
@ravenuron onun tadı iyi değil ya :) ben de aldım eskisi zannedip ama tırt çıktı


  • giovanne  (07.11.19 11:33:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.