[]

evde bira yapım seti

merhabalar.

yurtdışına taşınma durumum olduğu için kullandığım bira yapım setini satmak istiyorum. sadece 3 kit kurdum(muntons pilsener, export pilsener, muntons buğday). içeriği aşağıdaki gibidir.

1 adet kova, musluk
1 adet kovanın üzerine yapıştırılmış şerit termometre
1 adet ilaveten kullanılmamış şerit termometre
1 adet yarım şişe pbw
1 adet yarım şişe starsan
1 adet karıştırma çubuğu
1 adet normal hava kilidi
1 adet mini hava kilidi(hortuma uygun)
1 adet dolum çubuğu
1 adet kapak kapatıcı
1 adet şeker ölçeği
1 adet yarım paket gri kapak
1 adet kırmızı fıskiye
1 adet yoğunluk ölçer ve kabı
1 adet ortadan kesilmiş aktarma hortumu(görseldeki biraz pis kusura bakmayın)
66 adet boş şişe(tuborg ve efes malt şişesi ağırlıklı olarak tuborg gold, 20-25 tanesinin pbw lenmesi lazım. diğerleri starsanla arındırılıp kullanılabilir)

fiyat olarak istediğim 150TL aracınızla istanbul kadıköy bölgesinden teslim alabilirsiniz. kit ve maya satın alarak hemen biranızı kurabilirsiniz.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.